O NÁS

Založili jsme sdružení INKO-GNITO, které je tu nejen pro pacienty s únikem moči, ale také pro jejich rodinné příslušníky a všechny, kdo o osoby s inkontinencí pečují.

Víme, že lidé bojující s inkontinencí každý den řeší spoustu problémů, které se týkají nejen zdravotních aspektů onemocnění, ale často i osobního života. Pacienti se totiž často uzavírají do sebe, omezují aktivní životní styl a dostávají se tak do stále větší sociální izolace. Proto jsme se rozhodli omezením, která s sebou inkontinence přináší, vyhlásit válku.

Založili jsme sdružení INKO-GNITO, které je tu nejen pro pacienty s únikem moči, ale také pro jejich rodinné příslušníky a všechny, kdo o osoby s inkontinencí pečují. Vám všem bychom rádi nabídli pomocnou ruku v každodenních malých i větších bojích s únikem moči.

Proto:

  • vám přinášíme důležité informace a aktuality o samotném onemocnění i možnostech léčby nebo tipy na úpravu životního stylu
  • vám pomůžeme se zorientovat v systému sociální péče a zjistit, jestli máte nárok na podporu
  • vás psychicky podržíme
  • vás propojíme s ostatním pacienty, abyste pochopili, že v tom nejste sami – najdete tak parťáky, se kterými si budete moct otevřeně popovídat a navzájem se podporovat

copyright © 2017 Pacientský spolek Inko-gnito

Top