Zeptejte se na vše, co Vás v souvislosti s inkontinencí zajímá. Poradíme Vám v oblasti léčby (urologové), péče o Vaše nejbližší (agentura domácích služeb), pomůžeme Vám s otázkami ze sociální oblasti (sociální pracovnice) nebo Vás nasměrujeme, když na Vás vše dolehne (psychoterapeutka). Naši spolupracující odborníci Vám odpoví na otázky, se kterými si nevíte rady. Pošlete nám zprávu, co nejdříve se Vám ozveme zpět. Představujeme Vám naše klíčové spolupracující urology:

 

 

 

as. MUDr. Jiří Klečka, Ph.D.

as. MUDr. Jiří Klečka, Ph.D.

Uznávaný urolog, zakladatel Urocentra v Plzni a spolumajitel a zakladatel nestátního zdravotnického zařízení Research Site, s.r.o. V současnosti se věnuje nejen urologii, ale i výzkumu a výuce studentů III. lékařské fakulty UK. Jako první v Čechách provedl operaci prostaty pomocí laseru tzv. fotoselektivní vaporizaci prostaty. Zároveň je školitelem v této metodice pro střední a východní Evropu. Dále se specializuje na léčbu litiázy a laparoskopickou operativu. Na jeho kontě je mnoho publikovaných knih a článků v odborném tisku.

prim. MUDr. Michaela Matoušková

prim. MUDr. Michaela Matoušková

Uroložka a klinická onkoložka s dlouholetou praxí, kterou postupně získala na urologickém a chirurgickém oddělení nemocnice v Kolíně, pražské Urologické klinice na Karlově a v současné době v ambulanci Urocentra Praha na Praze 2. Aktivně přednáší a je autorkou či spoluautorkou mnoha publikací. Významně se podílí, jako vysokoškolská učitelka na III. lékařské fakultě UK, na výchově budoucí generace lékařů. Je jedním ze zakladatelů onkologické sekce České urologické společnosti ČLS JEP a nyní je její předsedkyní. V současné době je i místopředsedkyní České urologické společnosti ČLS JEP. Je současně členkou Evropské urologické společnosti, České onkologické společnosti ČLS JEP a mikrobiologické společnosti. V posledních letech přednáší na tuzemských i zahraničních kongresech.

Zeptejte se odborníka

copyright © 2017 Pacientský spolek Inko-gnito

Top